Przejdź do treści
Strona główna » News » Pierwszy raz na paintballu

Pierwszy raz na paintballu

  Każdy chociaż raz przez chwilę wahał się o wyjściu ze znajomymi na pole paintballowe. Niestety zapał ostudziło brak informacji na temat tych rozgrywek oraz lęk przed brakiem wiedzy z obsługi broni.

  Z myślą o takich osobach, stworzyliśmy poradnik jak przygotować się na pierwsze wyjście na rozgrywki paintballowe.

  1. Znajdź grupę chętnych osób.

  Zbierz znajomych, którzy z przyjemnością przyjadą do „Paintball Na Rudzie” i będą rywalizować na naszym polu paintballowym.

  2. Zadzwoń do nas z kilku dniowym wyprzedzeniem pod numer: 797 707 964 i dowiedz się kiedy jest wolny termin na przeprowadzenie rozgrywek.

  3. Zaopatrz się w prowiant

  Na miejscu będzie czekać na Was rozpalone ognisko, więc pamiętajcie o jedzeniu. 🙂

  4. Jesteście na miejscu:

  • Na samym początku przedstawimy Wam regulamin rozgrywek, który znajduje się TUTAJ oraz poprosimy o zaakceptowanie oświadczenia rozgrywek, który również znajduje się na naszej stronie internetowej TUTAJ. Jest to niezbędne do jak najbardziej możliwego zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom i osobom znajdującym się w pobliżu.
  • Na miejscu dostaniecie: (kombinezon, kask, rękawiczki oraz marker z napełnioną butlą HP oraz z kulkami w pakiecie, który wybraliście). Zalecamy zaopatrzyć się w wygodne obuwie, które będzie nadawało się do biegania w terenie leśnym.
  • Wytłumaczymy całej grupie, w jaki sposób obsługiwać się z markerem, jak zabezpieczać oraz w jaki sposób się poruszać, aby rozgrywka była w pełni bezpieczna.

  4. Rodzaj rozgrywki:

  Po przeszkoleniu całej grupy, zaproponujemy rodzaj rozgrywki. Najpopularniejszą opcją jest oczywiście podzielenie grupy na pół i wygrana grupa to ta, w której zostały nietrafione osoby.(osoba trafiona schodzi z planszy). Drugą opcją jest tzw. „gra o flagę”. Na środku planszy znajduje się flaga i wygrywa grupa, która jako pierwsza zabierze ją do swojej bazy.

  Podsumowując:

  Jest to przyjemna forma odpoczynku i rozgrywki i wiemy doskonale, że oprócz samej gry ważna jest integracja. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym przyszłym klientom w strefie bezpiecznej stworzyliśmy miejsce na ognisko wraz z ławkami.

  Ważne informacje przed grą:

  • Nie warto ubierać się do gry „na cebulkę”. Stosujemy bardzo wysokiej jakości kulki, a sam dodatkowy ubiór uprzykrzy nam aktywność.
  • Nie strzelamy do przeciwnika bliżej niż 5m.
  • Jeżeli zostałeś trafiony – podnosisz rękę i udajesz się do tzw. „strefy bezpiecznej” za siatkę.
  • Jeżeli coś się dzieje z Twoim markerem – udaj się bezpośrednio do obsługi (nie próbuj sam go naprawić).
  • Nie podnoś kulek z ziemi, ponieważ mogą uszkodzić marker.

  Do zobaczenia!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *